מוכר ומסובסד ברשיון משרד החינוך

אודות הגן

גן הילדים ליטל פיפל הינו גן מוכר שאינו רשמי
בפיקוח משרד החינוך ובעל זכאות לסבסוד גילאי שלוש ומעלההלומד ילד, למה הוא דומה? לדיו כתובה על נייר חדש. והלומד זקן, למה הוא דומה? לדיו כתובה על נייר מחוק( אבות ד,כה).
הרשמים הנקלטים במוחו ובנפשו של ילד עזים הם. נותרים הם לשנים ארוכות. לכן, כה חשוב הוא הלימוד בשנות הילדות והנערות. בגין ה"נייר החדש", שנרשמים עליו תכני הלימוד, קליטתם מהירה, יעילה וארוכת טווח. לימוד זה מהווה אפוא בסיס לכל שנות החיים.

אנו בגן ליטל פיפל מאמינים כי יש ביכולתנו לגעת בנקודה הפנימית הטובה, השלמה והיפה שבתוך ילדינו. אנו מאמינים שבנגיעה זו ובחיזוקה, יפתחו הילדים את האמון בעצמם, אמון אשר יביא לעליה, לעשיה ולהתקדמות חיובית כחלק מהכנתם לבגרות וקליטתם בבתי הספר השונים.
אנו, בגן ליטלפיפל, מאמינים שיש ביכולתנו ללמד ולהטמיע בילדים חינוך, ערכים ויסודות למידה.
אנו בגן ליטלפיפל מאמינים ופועלים ליצור אווירה של רוגע, ביטחון ואמון בילד וביכולתו להתמודד עם שינויים.
אנו בגן ליטל פיפל מלמדים את ילדינו את התכנים השונים כפי שנקבעו על ידי משרד החינוך ומעודדים ותומכים בילדנו תוך מתן הקשבה והתחשבות לכל צורכיהם ולתחושותיהם. אנו בגן ליטלפיפל מאמינים כי צריך להעניק לילדים יסודות איתנים של תכונות אנושיות נוספות מעבר ליידע. תהליך שאילת שאלות, תרבות של מחלוקת, למידה עצמאית, נטיעת רצון, מיצוי יכולת, למידה מתוך שמחה, אהבה, נחישות, מוטיבציה, עזרה לזולת, נתינה לאחר, הקשבה, כישורי רטוריקה, העשרת השפה, ביטחון עצמי, דימוי עצמי חיובי ראלי. תחושת שיתופיות, שייכות, ואופטימיות כדי להתגבר על בעיות שבדרך.

Little People, גן עברי אנגלי ראשון מסוגו בחיפה לילדים מגיל שנה וחצי, הכולל גם תינוקייה מגיל שלושה חודשים. הגן מנוהל על פי גישת החינוך "רגש ומשפחה" ומציע את כל התנאים לילדות קסומה, חינוכית ומאושרת, מלאה בכבוד, חום ואהבה, מסירות, טיפוח, העשרה ויחס אישי ומיוחד לכל ילד.
אלו הם אבני היסוד עליהם מבוסס הטיפול שלנו בילדים. השפה המדוברת בגן היא עברית. הערך המוסף הינו החשיפה לשפה האנגלית תוך כדי אספקת גירויים רבים המפתחים בילד סקרנות, כשסביבו אווירה חמה, תומכת, משפחתית, וספונטנית המתאימה לו ולגילו.

שילוב הנושאים הנלמדים באנגלית אינם מתוך תוכנית קבועה אלא בצורה טבעית וחוויתית ע"י חזרה על מילים ומושגים באמצעות המחשה והמחזה של שיר, סיפור ומשחק. הילד בגן הינו המרכז וסביבו נבנת תוכנית חינוכית גמישה ואישית המאפשרת את התקדמותו מתוך הערכת יכולותיו.

• שכבות גיל
בפעוטון :
תינוקייה-1: שלושה חודשים עד שנה
תינוקייה-2: שלושה חודשים עד שנה

צעירים א': שנה עד שנה ושמונה חודשים.
צעירים ב': שנה ושמונה חודשים עד שלוש

גן :
בוגרים (טרום טרום חובה) : שלוש עד ארבע
טרום : ארבע עד חמש
חובה : חמש עד שש

גן הילדים ליטל פיפל הינו גן מוכר שאינו רשמי, בפיקוח משרד החינוך ובעל זכאות לסבסוד גילאי שלוש ומעלה

שעות פעילות :
א-ה 7-17
ו- 7-12:30

נבנה ע"י